درباره گروه اقتصادی سرمایه گزاری ارج

درباره ما

تیم ارج گروهی متشکل از تحلیلگران حوزه مالی و همچنین نرم افزاری می باشد.هدف ما رونق فرهنگ سرمایه گذاری در ایران عزیزمان می باشد و این کار را با آموزش سطح بالای بازار های سرمایه نظیر بورس،فارکس،ارز دیجیتال پیگیری میکنیم.

ما در این  بازار ها، روزانه در حال تحلیل و آنالیز بازارها هستیم تا مخاطبان ما بستری جامع و قابل اطمینان برای رصد داده‌های مورد نیاز خود داشته باشند.

این انالیز ها را شما میتوانید در اینستاگرام ما مشاهده کنید.

همچنین برای آن دسته از عزیزانی که علاقه‌مند به ورود به بازارهای سرمایه گذاری هستند تیم ارج آموزش های مختلفی آماده کرده است که میتوانید ان ها را در قالب دوره ها،پست های شبکه های اجتماعی،محتوا های آموزشی سایت و اپلیکیشن دریافت کنید.

تمامی حقوق و محتوا برای گروه اقتصادی سرمایه گذاری ارج (AEFG) محفوظ می باشد.

سلب مسئولیت

وب سایت،اپلیکیشن و اینستاگرام گروه ارج تنها جهت در اختیار قرار دادن انالیز های گروه ارج ساخته شده اند. گروه ارج و تیم انالیز ما سعی میکند با استفاده از منابع درجه اول بازار های مالی بهترین تحلیل ها را در اختیار شما قرار دهد.

با وجود این تحلیل های گروه ارج به منزله سیگنال نمی باشد و نباید مبنای معاملات شما در هر بازاری باشد،مسئولیت هرگونه استفاده از داده های موجود در وبسایت،اپلیکیشن و اینستاگرام  ما بر عهده کاربر محترم می باشد.

لازم به ذکر است تیم نرم‌افزاری گروه ارج اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات را در هر زمان و به هر علتی، دارد. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه گروه ما نمی‌شود.

راه موفقیت از این سمت میگذرد

ثبت نام پلن آموزشی دی ماه شروع شد.

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر عدد 37 را به شماره 09981522750 ارسال کنید